top of page
droši uz stikla 2.jpg

ELPO DROŠI kvalitātes zīme ir veselīgas ēkas pamatelements

Padari gaisa kvalitāti redzamu!

Katra ELPO DROŠI uzlīme ir papildināta ar individualizētu QR kodu, kas ikvienam apmeklētājam dod iespēju iepazīties ar aktuālajiem gaisa kvalitātes rādītājiem telpā.

Mēs sniedzam iespēju sekot izmaiņām gaisa kvalitātes mērījumos Intellify pārlūkā un nepieciešamības gadījumā veikt vajadzīgos soļus gaisa kvalitātes optimizēšanai. Ar dažādām datu vizualizācijām mēs palīdzam izprast pašreizējo situāciju, kā arī ilgtermiņa tendences, lai jūs varētu pieņemt labākus, informētus lēmumus par savu kolēģu un darbinieku veselību un produktivitāti.

Gadījumos, kad nepieciešami gaisa kvalitātes rādītāju uzlabojumi, mēs nodrošināsim individualizētus ieteikumus efektīvai problēmu novēršanai.

 

Mēs esam par veselīgu darba vidi un veiksmīgu uzņēmējdarbību!

1.

Reģistrācija

Sazinieties ar mums, lai izvērtētu Jūsu ēkas atbilstību sertifikācijas prasībām

2.

Ēkas audita laikā tiek veikti klātienes mērījumi un anketēšana. Ja mērījumu rezultāti atbilst sertifikācijas standartiem, projekts tiek virzīts tālāk

3.

Ēkā tiek uzstādīti monitoringa sensori, nodrošinot reāllaika informāciju par gaisa kvalitāti telpā

4.

Ja gaisa kvalitāte tiek uzturēta atbilstoši sertifikācijas standartiem, tiek izsniegta kvalitātes zīme

Iekštelpu gaisa kvalitāte ir niansēta un nepārtraukti mainās. Monitorings padara iekštelpu gaisa kvalitātes rezultātus praktiski izmantojamus un palīdz pasargāt iemītnieku veselību.

ELPO DROŠI ne tikai apliecina optimāla mikroklimata nodrošināšanu darbiniekiem, bet arī nodrošina produktīvākas telpas.

Namu īpašniekiem ELPO DROŠI veicina komunikāciju ar potenciālajiem īrniekiem.


 

uzlīme-black.png

Rūpes par darbiniekiem
un klientiem

ELPO DROŠI uzlīme apliecina, ka telpās notiek regulārs gaisa kvalitātes monitorings, lai nodrošinātu tā atbilstību Pasaules Veselības organizācijas noteiktajām iekštelpu gaisa kvalitātes normām.

Cafe
bottom of page